Home / MotoGP / Pedrosa pozostaje optymistą przed GP Kataru

Pedrosa pozostaje optymistą przed GP Kataru

Dani Pedrosa

Dani Pedrosa stara się zachować spokój przed pierwszą rundą sezonu MotoGP w Katarze. Hiszpan niezbyt lubi obiekt na pustyni, ale mimo to ma nadzieję, że pójdzie mu lepiej niż na testach, na których uzyskał zaledwie dziesiąty czas.

„Udaję się do Kataru z pozytywnym nastawieniem, nawet jeśli testy nie były w zupełności satysfakcjonujące. Zrobiliśmy nieco postępów z elektroniką, ale musimy dalej poprawiać się w obszarze ustawień podwozia i sprawić, by opony lepiej pracowały.” – powiedział Hiszpan.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Oczekuję, że w tym tygodniu sprawy będą się rozwijały nieco lepiej, w porównaniu do testów. Prawdopodobnie nie jesteśmy jeszcze tam, gdzie chcielibyśmy być, ale to ważne, by pozostać w pozytywnym nastawieniu, zwłaszcza że mamy w tym roku tak wiele zmian. Spodziewam się większego balansowania osiągów poszczególnych zawodników w porównaniu do przeszłości, przynajmniej na początku.” – dodał Pedrosa.

„Losail nie należy do moich ulubionych torów, ale mam tam pięć miejsc na podium, więc muszę pozostać skoncentrowany, pracować nad motocyklem i być gotowym na wyciągnięcie jak najwięcej z tej sytuacji.” – zakończył zawodnik Repsol Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
101 zapytań w 0,748 sek