Home / MotoGP / Piąta Yamaha w GP Japonii na Motegi

Piąta Yamaha w GP Japonii na Motegi

W zbliżającym się wielkimi krokami GP Japonii do grona zawodników MotoGP dołączy jeszcze jeden – z dziką kartą pojedzie tester Yamahy, znany z zeszłorocznych występów Katsuyuki Nakasuga. 31-letni Japończyk zastępował w zeszłym roku Jorge Lorenzo w rundach na torze Sepang i w Walencji.

Jak do tej pory Nakasuga trzykrotnie jeździł w grand prix z dziką kartą, ale było to w kategorii 250ccm. W zeszłym roku, zastępując Lorenzo, do GP Malezji zakwalifikował się z ostatnim czasem, ale wyścig został odwołany. W Walencji w mokrym wyścigu startował z 15 pola, ale do mety dotarł jako szósty. Dzięki występowi Nakasugi stawka powiększy się do 22. maszyn. Japończyk będzie reprezentować zespół Yamaha YSP Racing Team.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,783 sek