Home / MotoGP / Pierwszy test Barrosa w Pramac d’Antin

Pierwszy test Barrosa w Pramac d’Antin

W najbliższą środę i czwartek Alex Barros, który powraca do Moto Grand Prix z serii WSBK, testować będzie na torze w Walencji motocykl Ducati Desmosedici GP6. Brazylijczyk, który w sezonie 2007 pojedzie w barwach zespołu Pramac d’Antin MotoGP TW najbliższą środę i czwartek Alex Barros, który powraca do Moto Grand Prix z serii WSBK, testować będzie na torze w Walencji motocykl Ducati Desmosedici GP6. Brazylijczyk, który w sezonie 2007 pojedzie w barwach zespołu Pramac d’Antin MotoGP Team będzie mógł poznać swoją nową ekipę, maszynę Ducati i opony Bridgestone.

Barros, który w tym sezonie starował w teamie Klaffi Honda, ostatecznie zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej serii World Superbike. Dosiadając Hondy CBR 1000RR wygrał jeden wyścig (Imola – Wyścig 1) i sześciokrotnie stawał na podium.

Alex Barros:
”Nie mogę doczekać się mojego pierwszego testu. Już kilkakrotnie spotkałem się, w celu ustalenia kilku technicznych spraw, z Teamem, z Ducati i inżynierami z Bridgestona. Co się tyczy nadchodzącego sezonu, jestem bardzo pewny siebie i wiele oczekuję od przyszłorocznych startów. Nigdy nie jechałem na oponach Bridgestone, jednak jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wypróbować to świetne ogumienie. Podczas tych dwóch dni zapoczątkujemy program pracy, który zaplanowaliśmy już wcześniej. Już teraz, będąc w zespole Luisa d’Antina, czuję się jak w domu”.

Luis d’Antin (Team Manager):
”Dzisiejsze testy będą pierwszą szansą Alexa na poznanie swojej nowej maszyny. Alex jest kierowcą o niesamowitym doświadczeni i mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłym sezonie. Dodatkowo będzie to ‘oficjalne powitanie’ producenta Bridgestone w naszym Teamie. Pozyskanie partnera, jakim będzie dla nas Bridgestone, jest dla nas niesamowitym osiągnięciem. Jesteśmy pewni, że dzięki temu będziemy mogli wreszcie uzyskiwać dobre wyniki”.

Pramac d’Antin

Zdjęcie: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
13 zapytań w 0,726 sek