Home / MotoGP / Pol Espargaro i Loris Baz cali po fatalnym wypadku

Pol Espargaro i Loris Baz cali po fatalnym wypadku

Loris Baz

Pol Espargaro i Loris Baz, którzy zderzyli się na pierwszym okrążeniu GP Wielkiej Brytanii, wyszli z tego incydentu bez szwanku. Do wypadku doszło podczas próby uniknięcia kontaktu z wolniej jadącym Danilo Petruccim.

Po wypadku szybko wywieszono czerwoną flagę, ponieważ obaj zawodnicy wymagali interwencji medycznej. O ile Pol Espargaro szybko został zniesiony z toru, to w przypadku Baza musiała wyjechać karetka.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po wyścigu zespół Tech 3 przekazał na twitterze, że z Polem Espargaro wszystko jest w porządku. Z kolei Loris Baz opublikował zdjęcie, na którym napisał, że czeka już na wyścig w Misano i nie ma żadnych złamań.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Poza zwyciestwem Vinalesa chyba najwazniejszy news dnia. Dzwon potężny lecieli na tej trawie jak na lodzie. Całe szczęście bez kontuzji!

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 1,252 sek