Home / MotoGP / Pol Espargaro nie wyjedzie na tor

Pol Espargaro nie wyjedzie na tor

W drugim dniu testów MotoGP w Katarze brakuje Pola Espargaro. Hiszpański zawodnik KTM wciąż odczuwa skutki kontuzji, jakiej doznał podczas testów w Malezji. Po zabiegu operacyjnym kręgosłupa jeździł co prawda w czwartek, jednak potem stwierdził, że nie czuje się wystarczająco sprawny. Pola zastąpił tester Mika Kallio.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Dobrze znów tu być i jeździć motocyklem, ale niestety wciąż nie czuję, bym mógł to ponownie zrobić jutro. Wykonałem wiele okrążeń, ale nie mogę jeździć tak jak zwykle to robię. Musimy rozwijać motocykl, a na razie nie jestem tym Polem, którym jestem zazwyczaj.” – powiedział rozczarowany Hiszpan. „Myślę, że Mika wykona lepszą pracę.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
91 zapytań w 0,814 sek