Home / MotoGP / Poncharal nowym prezydentem IRTA

Poncharal nowym prezydentem IRTA

Razem z kierowcami MotoGP, którzy zjechali na oficjalne testy do Katalonii, przyjechali przedstawiciele International Road Racing Teams Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Zespołów Wyścigów Ulicznych). Władze IRTA obradowały nad takim zagadniRazem z kierowcami MotoGP, którzy zjechali na oficjalne testy do Katalonii, przyjechali przedstawiciele International Road Racing Teams Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Zespołów Wyścigów Ulicznych). Władze IRTA obradowały nad takim zagadnieniami jak: budżet na rok 2006, nowe regulacje dotyczące nowych członków i wyniki inspekcji z ubiegłego sezonu.

Zgromadzenie wybrało również nowego prezydenta. Spośród dwóch ubiegających się o to stanowisko wybrano Francuza Herva Poncharala, szefa zespołu Tech 3 Yamaha. Drugim kandydatem był Sito Pons, który od dziesięciu lat przewodniczył Stowarzyszeniu. Po przekazaniu przewodnictwa nowemu prezydentowi Hiszpan stwierdził, że jest to najlepsza chwila, aby jego rolę przejęła wykwalifikowana, młoda osoba. Zapewnił również, że będzie wspierał działania Poncharala.

International Road Racing Teams Association istnieje już od dwudziestu lat. Stowarzyszenie powstało aby zajmować się sprawami wszystkich zespołów, kierowców i firm biorącym udział w wyścigach.

Zdjęcie: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
22 zapytań w 0,695 sek