Home / MotoGP / Poszukiwana pomoc !

Poszukiwana pomoc !

Zacznę od tego, iż poszukujemy nowych redaktorów do naszego zespołu. Chcemy znaleźć ludzi chętnych do pracy, inteligentnych, umiejących wypowiadać się pisemnie.

Potrzebne jest nam to aby stworzyć i wypromować jeden z najlepszych i największych serwisów poświęconych wyścigom motocyklowym w Polsce i mam nadzieję, że Ty nam w tym pomożesz!

Na razie każdy z nas pracuje dla własnej satysfakcji. Z naszej pracy nie czerpiemy żadnych pieniędzy ani podarunków, po prostu robimy to dla innych, którzy także interesują się tym sportem, a być może nie znają angielskiego aby przeczytać wiadomość z oficjalnej strony lub po prostu jej tam nie ma!

Oczywiście w momencie gdy będziemy już zarabiać na reklamach lub podobnych rzeczach przewidujemy wprowadzenie wynagrodzenia za najlepszych newsmanów lub dla najczęściej piszącego Redaktora.

Oczekuje od Ciebie sumiennej pracy i częstego „przebywania” w internecie, abyśmy mieli częsty kontakt (myślę, że wymaganym minimum byłoby raz dziennie sprawdzać pocztę i zaglądać na GG).

Chciałbym również aby nasz serwis – Polska Strefa MotoGP codziennie zaopatrzona była co najmniej jedną wiadomość ze światka wyścigów motocyklowych, czyli o klasach o jakich piszemy! Chyba nie jest to zbyt wiele.
Oczywiście nie wymagam, żebyś to Ty codziennie pisał jednego newsa ;)

Ale jeżeli dość długo nie będziesz pisał, niestety będę zmuszony Ci podziękować za współpracę, bo w naszej redakcji nie ma miejsca dla obiboków.
Nie piszesz – Wylatujesz ! Proste ! Prawda ? No chyba, że znajdzie się jakieś sensowne wytłumaczenie.

Jeśli odpowiadają Ci te warunki chętnie zapraszam do naszej redakcji! Napisz do mnie, mój e-mail: [email protected] albo zapraszam na GaduGadu – mój numer to 1307908, a ja przekażę Ci interseujące Ciebie informacje. Wspomnę tylko krótko, że trzeba będzie napisać krótki artykuł albo ciekawy news, a my go sprawdzimy i wydamy werdykt.
Nie wahaj się, napisz! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Pozdrawiam serdecznie,
Zastępca Redaktora Naczelnego Polskiej Strefy MotoGP,
Szymon Tworz

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 1,026 sek