Home / MotoGP / Prezentacja Marc VDS Racing na Jaramie

Prezentacja Marc VDS Racing na Jaramie

Tor Jarama – czy ktoś jeszcze pamięta ten obiekt z Motocyklowych Mistrzostw Świata albo Formuły 1? Przed laty to właśnie w Madrycie rozgrywane były rundy najważniejszych serii wyścigowych. I to tam odbyła się prezentacja wspólnej struktury, jaką tworzą belgijski zespół Marc VDS Racing oraz tytularny sponsor, EG 0,0. W sumie to sześć zespołów i 14 zawodników w różnorodnych seriach wyścigowych. Najważniejszy był jednak oczywiście team MotoGP, z Franco Morbidellim i Tomem Luthim w składzie.

„To wspaniałe móc awansować do królewskiej klasy z tym samym zespołem i w takiej samej cudownej atmosferze. Czuję się dzięki temu bardziej komfortowo. Będąc z Estrella Galicia 0,0 i Marc VDS wszystkie zmiany są mniej stresujące. Chcę im podziękować. Czeka mnie wiele pracy w pierwszym sezonie w MotoGP i nie wiem, na jakie wyniki będzie mnie stać. Mam jedynie nadzieję, że z każdą kolejną sesją będę poprawiał swoje umiejętności.” – powiedział aktualny mistrz świata Moto2, Franco Morbidelli.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nowy w zespole jest natomiast dotychczasowy rywal Morbidelliego z Moto2, Tom Luthi: „To świetnie móc dołączyć do EG 0,0 Marc VDS Racing. Zauważyłem, że są bardzo profesjonalnym zespołem. Dla mnie ważne jest mieć pewność, że w garażu wszystko jest pod kontrolą. To klucz do sukcesu. Wciąż jest za wcześnie, by przewidywać jak potoczy się sezon, ponieważ mamy wiele pracy w różnych obszarach jednocześnie. Poznaję motocykl i nie chcę stawiać sobie na razie konkretnych celów.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Który z pary debiutantów Marc VDS będzie lepszy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Może ktoś podać mi skład tego zdjęcia. Poznaję Marqueza, Morbidellego, Luthiego i nie wiem czy dobrze poznaję Caneta i Mira ale resztę chłopców nie rozpoznaję. W jakich klasach startują ? A ten słodziak trzeci od prawej w dolnym rzędzie to kto ? Ile on ma lat ? Gdzie startuje ?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 0,909 sek