Home / MotoGP / Prezentacja nowego motocykla – Yamaha M1 2014

Prezentacja nowego motocykla – Yamaha M1 2014

rossi_lorenzo_yamaha

Yamaha, podczas dzisiejszej oficjalnej prezentacji w stolicy Indonezji – Dżakarcie, pokazała malowanie motocykla klasy MotoGP na rok 2014. Nowa M1’kę odsłonili zawodnicy fabrycznego zespoły – Valentino Rossi i Jorge Lorenzo.

Schemat kolorów motocykla jest bardzo zbliżony do wersji z poprzedniego roku, z odrobinie większym dodatkiem bieli. Yamaha po raz kolejny pozostanie bez sponsora tytularnego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Lorenzo i Rossi zaprezentują się na maszynach w nowym malowaniu na rok 2014,już podczas otwierających sezon pierwszych testów w Malezji na torze Sepang, które dobędą się w przyszłym miesiącu.

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 5

  1. Fajne, ale kombinezony mają za dużo białego. Nie komponuje to się z żółtymi nogami Rossiego ;)

  2. Yahaszka nawet ładniejsza od zeszłorocznej, mam nadzieję, że Honda odpuści trochę tej bieli, bo zeszłym sezonie trochę przesadzili ;)

  3. Malowanie ładne tylko szkoda, że tak mało sponsorów.

  4. Jak już się czepiamy to dlaczego czarne koła ? :)
    Optycznie powodują „ciężkość” motocykla, może biel z niebieskim lipem czy w przypadku Rossiego np. z Jego neonowym zielono żółtym lipem. Albo pół na pół coś w klimacie SM.
    Z pewnością motocykle nabrałyby dużo kolorytu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
85 zapytań w 0,970 sek