Home / MotoGP / Problemowy weekend Bradla

Problemowy weekend Bradla

Stefan BradlW liczącym 27 okrążeń  wyścigu o Grand Prix Hiszpanii na torze w Jerez de la Frontera, zawodnik LCR Honda Stefan Bradl finiszował na dziesiątym miejscu, napotykając na problemy z syndromem pompującego przedramienia. Niemiec był całkiem zadowolony z pracy, jaką wraz zespołem wykonał przez ostatnie dwa dni i liczył na solidne zmagania w niedzielę.

Niestety, jego wyścig był niezwykle trudny, a problem z ręką uniemożliwił mu walkę o dobry wynik. Jutro 24-latek weźmie udział w testach w Jerez, a we wtorek spotka się z lekarzami i przejdzie testy medyczne.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jestem bardzo rozczarowany! Po kilku okrążeniach pojawiły się problemy z prawą rękę, podobne do tych, jakie miałem w przeszłości, gdy zmagałem się z syndromem pompującego przedramienia.” – powiedział Stefan Bradl. ” Ten tor jest dość wymagający, a ja przez to nie mogłem odpowiednio hamować i przyspieszać. Byłem więc w stanie tylko dojechać do mety tego rozczarowującego wyścigu. Ten niespodziewany problem kompletnie zniszczył nasz wyścig i to nie jest wymówka, bo mieliśmy tempo by walczyć w czołówce. Przeszedłem udaną operację w celu wyeliminowania tych kłopotów jeszcze w listopadzie 2012 roku. Spotkam się zatem z lekarzami, kiedy tylko wrócę po jutrzejszych testach.”

informacja prasowa

AUTOR: migal75

Pasjonat wszystkich sportów motorowych - w szczególności tych na dwóch kołach. Związany z MOTOSP.PL od 2011 roku

komentarze 3

  1. Mam nadzieję że jest to ostatni sezon Bradla na fabrycznej Hondzie. Gość kompletnie nie wykożystuje potencjału tego motocykla. A jest kilku zawodników którzy zrobiliby to o wiele lepiej, a nie mają na czym pojechać.

    • Może i motocykl w fabrycznej specyfikacji, ale na pewno słabiej przygotowany niż te przez Repsola, choć faktycznie – jeśli występy Bradla się nie poprawią, to zrzuciłbym go na uboższego kuzyna – Production Racera, ponoć Lucio Cecchinello (wybaczcie, nie wiem jak to się piszę :D) myśli o tym, żeby wzbogacić się o drugi motocykl, właśnie tę produkcyjną Hondę, jeśli tylko sponsorzy wspomogliby.
      Zobaczymy co będzie ze Stefanem w przyszłym sezonie. :)

  2. ciekawe jakie Hayden kręcił by czasy na tej Hondzie

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
26 zapytań w 0,776 sek