Home / MotoGP / Repsol sponsorem Hondy przynajmniej do 2018 roku

Repsol sponsorem Hondy przynajmniej do 2018 roku

Repsol

Repsol przedłużył umowę sponsorską z Hondą i dalej będzie wspierać fabryczny zespół japońskiego producenta w MotoGP, tak jak to robi od 1995 roku. W tym czasie współpraca ta zaowocowała 12 tytułami mistrzowskimi dla zawodników, 151 zwycięstwami i 392 miejscami na podium.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jesteśmy zachwyceni przedłużeniem umowy z naszym sponsorem tytularnym do końca 2018 roku.” – powiedział menedżer generalny ds. wyścigowych w dziale HRC, Tetsuhiro Kuwata. „W tym roku świętujemy razem 12 tytuł mistrza świata w trakcie naszej 22-letniej współpracy. To niesamowite osiągnięcie w historii Motocyklowych Mistrzostw Świata.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. Zawsze mnie zastanawia ile oni Hondzie muszą płacić za tą przyjemność :)

  2. Nie lubię tego. Miałem nadzieję, że skończy się wreszcie też angaż Repsola w Hondę i promowanie swojej jedynej słusznej nacji (nacji, nie racji)

  3. Hiszpanie w Hondzie (Marquez,Pedrosa) więc i sponsor oleju też Hiszpański…coś w tym musi być
    A tak w nawiasie oleje Repsola są z….e

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
98 zapytań w 0,892 sek