Home / MotoGP / Ropsol Honda ogłasza skład na rok 2006

Ropsol Honda ogłasza skład na rok 2006

Zespół Repsol Honda reprezentowany będzie w roku 2006 przez Daniela Pedrosę i Nicka Haydena — informacja ta przekazana została oficjalnie przez zespół fabryczny HRC we wtorek.
Dotychczasowy trzykrotny mistrz w klasie 125ccm i 250ccm wraz zZespół Repsol Honda reprezentowany będzie w roku 2006 przez Daniela Pedrosę i Nicka Haydena — informacja ta przekazana została oficjalnie przez zespół fabryczny HRC we wtorek.
Dotychczasowy trzykrotny mistrz w klasie 125ccm i 250ccm wraz z młodym Amerykaninem otrzymali zadanie przerwania złej passy w zdobywaniu tytułów mistrzowski dla tego japońskiego producenta motocykli.

Sami zawodnicy przekonani są o tym, że stawiane wobec nich wymagania jak i nadzieje mogą znaleźć swoje odzwierciedlenie w dobrych wynikach w nowym sezonie. „W roku 2005 udało mi się zrobić naprawdę wielki krok do przodu” — mówi pewnie o swoich dotychczasowych osiągnięciach Hayden.
Pedrosa zaś oświadczył: „Cała moja kariera jest naprawdę bardzo dynamiczna, przebiega szybko, ale największe wyzwanie dopiero przede mną”.

Z dokonanych zmian zadowolony jest również szef zespołu Repsol, Jaume Giro, szczególnie zaś „z nowej generacji” zawodników, którzy w nowym sezonie będą reprezentowali dwunastoletnie już partnerstwo pomiędzy Repsolem i Hondą.

„Tego rodzaju konstelacja (dobór zawodników) daje zespołowi fantastyczne wyzwanie na przyszły rok” — potwierdził szef HRC Satoru Horiike. „W osobie Nickego i Daniego pozyskaliśmy dwóch z najlepszych zawodników klasy światowej i wszyscy w podnieceniu oczekujemy na nowy sezon 2006”.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
15 zapytań w 0,689 sek