Home / MotoGP / Rossi chciałby uniknąć zmiennych warunków w wyścigu

Rossi chciałby uniknąć zmiennych warunków w wyścigu

Valentino Rossi nie znalazł się co prawda w pierwszym rzędzie na starcie wyścigu Assen TT, ale Włoch mimo to był bardzo zadowolony z tego, co udało mu się wywalczyć. A była to czwarta pozycja. The Doctor celował w najlepszą piątkę, a więc plan się powiódł. Rossi wciąż zaznajamia się z nową ramą, która zastąpiła poprzednie, problematyczne rozwiązanie, które tam wiele kosztowało Yamahę w Katalonii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Szkoda, że nie jestem w pierwszym rzędzie, ale ważne jest, by przed wyścigiem znaleźć się na starcie w czołowej piątce. Ja jestem na czwartej pozycji. To dobre miejsce i był to dla nas pozytywny dzień, ponieważ rano byłem konkurencyjny, dobrze czułem się na motocyklu. Mieliśmy dwie bardziej lub mniej mokre sesje, a i tak mogliśmy popracować nad nowa ramą, by zrozumieć, kiedy może być ona konkurencyjna.” – powiedział Valentino Rossi.

„Wrażenia były całkiem pozytywne. Teraz musimy poczekać i zobaczyć, jaka będzie pogoda, ponieważ warunki w Assen zawsze są bardzo zaskakujące: mamy nadzieję, że będzie zupełnie sucho albo zupełnie mokro. Zobaczymy, jak się stanie.” – dodał włoski zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,726 sek