Home / MotoGP / Rossi na torze Monza

Rossi na torze Monza

Już w najbliższy weekend Valentino Rossi siądzie za kółkiem Subaru Impreza WRC i spróbuje swoich sił w Rajdzie Monza. W osiągnięciu dobrych czasów pomagać mu będzie Carlo Cassina, były mistrz świata, pilot Mike Biasiona. Rossi zmierzy

Już w najbliższy weekend Valentino Rossi siądzie za kółkiem Subaru Impreza WRC i spróbuje swoich sił w Rajdzie Monza. W osiągnięciu dobrych czasów pomagać mu będzie Carlo Cassina, były mistrz świata, pilot Mike Biasiona. Rossi zmierzy się z najlepszymi włoskimi kierowcami oraz legendą WRC — słynnym Colinem McRae, jeżdżącym obecnie Skodą Fabią.

Największą atrakcją będzie zapewne niedzielny Master Show. W kończącym całą imprezę wyścigu mistrzów, poza Rossim i wcześniej wymienionymi gwiazdami WRC, zobaczymy również kilka postaci znanych z MotoGP. Graziano Rossi wystartuje samochodem Subaru Impreza wraz z szefem zespołu Yamahy, Davide Brivio.
Brat Brivio, mechanik Colina Edwardsa, razem z bliskim przyjacielem Rossiego — Alessio Saluccim, poprowadzą natomiast Fiata Punto.

Valentino Rossi startował już w podobnych rajdach. Trzy lata temu uczestniczył w British RAC Rally, a w zeszły weekend wspólnie z innymi gwiazdami MotoGP brał udział w Moto & Miti Championshow w Pesaro. Można się więc spodziewać, że jego występ na słynnym włoskim torze będzie równie emocjonujący i zakończy się uzyskaniem niezłego wyniku.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,659 sek