Home / MotoGP / Rossi: Nie jestem wystarczająco szybki

Rossi: Nie jestem wystarczająco szybki

Valentino Rossi

Po ciężkim dniu testów i pracy nad ustawieniami motocykla, Valentino Rossi zakończył piątkowe treningi w Le Mans na 6. miejscu.

9-krotny mistrz świata odnalazł swój rytm dopiero pod koniec drugiej sesji treningowej, wykręcając czasy poniżej 1:34 i awansując tym samym do pierwszej szóstki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Skupiliśmy się na oponach i mamy dobre odczucia. W porannej sesji było nam trochę trudniej, ale poprawiliśmy się popołudniu. Pod koniec przejechałem całkiem dobre okrążenie, a moje ogólne tempo również nie jest najgorsze. Musimy popracować nad sekcją pierwszą i trzecią – nie jestem w nich wystarczająco szybki.” – powiedział Rossi.

„Jednak wyczucie motocykla jest w porządku i wygląda na to, że możemy się poprawić jeśli tylko pójdziemy w dobrym kierunku. Testowałem obydwie opony i wolę twardszą mieszankę. Myślę, że będzie to właściwy wybór na wyścig, ale wszystko zależy od temperatury i warunków pogodowych.” – zakończył.

źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Shogun

Miłośnik włoszczyzny w każdej postaci. Jak do tej pory bez punktów w królewskiej kategorii.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
15 zapytań w 0,718 sek