Home / MotoGP / Rossi nie wie, czego oczekiwać na Sachsenringu

Rossi nie wie, czego oczekiwać na Sachsenringu

Nie jest zaskoczeniem poziom entuzjazmu, jaki przebija z wypowiedzi Valentino Rossiego. Włoch wciąż opromieniony zwycięstwem na torze Assen i powrotem do walki o tytuł mistrza świata, w której traci tylko siedem punktów do prowadzącego Andrei Dovizioso.

Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wyścig w Assen był niesamowity. Powrót na najwyższy stopień i odniesienie zwycięstwa były dla mnie bardzo ważne. Takie emocje zawsze są fantastyczne. To także bardzo istotne jeśli chodzi o mistrzostwa. Jeśli chodzi o kolejny wyścig na Sachsenringu, nie wiem czego oczekiwać.” – powiedział Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy, że będzie to trudny i wymagający weekend dla zawodników MotoGP. Będą oni mieli do dyspozycji aż cztery różne mieszanki opon, i o 20 minut wydłużone sesje treningowe. Wszystko przez zmienioną nawierzchnię niemieckiego toru.

„Widzieliśmy już, że wszystko może się zmieniać, przejeżdżając z jednego toru na inny. Musimy więc dobrze popracować, by znaleźć dobre rozwiązania na zbliżający się obiekt. Lubię GP Niemiec – to nietypowy tor, i niezwykle różniący się od Assen. Ważne będzie także i tu być konkurencyjnym. Damy z siebie wszystko!” – dodał zawodnik Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Rossi odniesie drugie z rzędu zwycięstwo?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
22 zapytań w 0,847 sek