Home / MotoGP / Rossi nie zostanie ukarany za potrącenie fanki na padoku w Walencji

Rossi nie zostanie ukarany za potrącenie fanki na padoku w Walencji

rossi-scooter
Zdarzenie, do jakiego doszło na padoku MotoGP podczas GP Walencji nie będzie miało negatywnych konsekwencji dla Valentino Rossiego.

Przypomnijmy – włoski zawodnik przypadkowo wjechał na skuterze w jedną z fanek, która akurat robiła selfie przy pomocy telefony komórkowego. Ana Cabanillas, poszkodowana kobieta z Puerto de Santa Maria, wniosła zarzuty w sądzie w hiszpańskiej Raquenie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tyle tylko, że zdaniem sądu, całe zdarzenie zostało niewystarczająco opisane przez fankę. Sąd na podstawie opisu nie był w stanie stwierdzić, że zachowanie Rossiego może nosić znamiona czynu zagrożonego karą, i oddalił pozew. Ana Cabanillas zaznaczyła jedynie, że Włoch pokazał swoje „niewłaściwe zachowanie”, bez jakiegokolwiek potwierdzenia, że została przez niego kopnięta, popchnięta lub obrażona słownie.

Nie dowodzi temu również film z całego zajścia, na którym widać, że Rossi po prostu potrącił kobietę, która w tłumie ludzi zrobiła akurat krok w tył, prosto pod jadący skuter.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. Słusznie :) Precz z fanatyczkami 93!!!

  2. Bardzo dobrze, widać, że chciała tylko kasę wyciągać. Grube, puste babsko.

  3. Wielka szkoda – woda sodowa może by trochę zeszła Rossiemu, choć z podkreśleniem na trochę, dając temu i tak bardzo małą wiarę (znając Rossiego)… ale najważniejsze, że sprawa poszła do sądu i że sobie kobieta nie odpuściła ;)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
113 zapytań w 0,922 sek