Home / MotoGP / Rossi: Trzeba jeszcze popracować nad motocyklem

Rossi: Trzeba jeszcze popracować nad motocyklem

Valentino Rossi rozpoczyna batalię o dziesiąty tytuł mistrza świata. Okres zimowy nie był jednak najszczęśliwszy dla Włocha: ponownie motocykl Yamahy okazał się problematyczny i mimo, że do nowego sezonu pozostało kilka dni, będzie trzeba jeszcze nad nim popracować podczas treningów w piątek i sobotę na torze Losail.

„Po długiej zimie, w końcu przyjeżdżamy na pierwszy wyścig nowego sezonu. Po tak wielu testach, pierwszy wyścig zawsze jest bardzo miły. Testy przedsezonowe były bardzo ważne, zrozumieliśmy, jakie mamy słabe punkty i jakie są te mocne. Musimy kontynuować pracę, ale wszyscy w Yamasze chcą to poprawić, aby mieć dobre wyścigi i wygrywać.” – powiedział Valentino Rossi przed GP Kataru.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Do pierwszego wyścigu przygotowaliśmy się na ostatnich testach, ale wciąż mamy przed sobą treningi, aby się poprawić, wykonując krok do przodu. Czuję się dobrze, mocno trenowałem w okresie zimowym i jestem gotowy do nowego sezonu, razem z moim zespołem. To będzie ciekawy sezon, wygląda na to, że mamy wielu szybkich zawodników, ale my jesteśmy gotowi, by dawać z siebie wszystko!” – dodał włoski zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. GO VALENTINO ! ! ! ! ! ! !
    #46

  2. Naprawdę wierzycie, że może zostać mistrzem w 2018?

  3. Nie ma rzecz jasna pewności ale to prawdopodobne jak co roku w jego przypadku

  4. Jak Katarzyna bedzie jezdzila z nim na kazdy wyscig i krzyczala z trybun GOOOOO VALEEEEE JEEEE JUUUUPI to i niemozliwe stanie sie mozliwe ;))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
70 zapytań w 1,674 sek