Home / MotoGP / Rossi w Brnie chce pojechać lepiej niż rok temu

Rossi w Brnie chce pojechać lepiej niż rok temu

Valentino Rossi

Valentino Rossi chce w tegorocznym GP Czech spisać się lepiej niż rok temu, kiedy zajął trzecią pozycję, za plecami Jorge Lorenzo i Marka Marqueza. 9-krotny mistrz świata musi odrabiać punkty, jakie traci do obu Hiszpanów, zwłaszcza do reprezentanta Repsol Hondy, który zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji generalnej MotoGP.

„Cieszy mnie, że od razu wracamy na tor. W Austrii chciałem stanąć na podium, ale niestety nie udało się tego dokonać. Tak czy inaczej, to był dobry wyścig. Po testach byliśmy w trudnej sytuacji, ale w wyścigu nie było tak źle jak wcześniej. Teraz startujemy w Brnie, na torze który świetnie znam i który bardzo lubię.” – powiedział Rossi przed rozpoczęciem weekendu na torze w Brnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„W zeszłym roku Jorge był dużo szybszy ode mnie i jestem ciekaw by zobaczyć, czy w tym roku będę mógł spisać się lepiej. Pracujemy bardzo dobrze i grand prix w Brnie jest już bardzo blisko. Chcę już wyjechać na tor.” – dodał włoski zawodnik Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
105 zapytań w 0,762 sek