Home / MotoGP / Rossi z problemami podczas piątkowych treningów na Mugello

Rossi z problemami podczas piątkowych treningów na Mugello

Valentino_Rossi
Doktor kończy piątkowe treningi na dziewiątym miejscu. Pomimo dobrego startu w FP1 problemem dla Włocha okazały się hamowania i wejścia w zakręty. Jeżeli nie uda się wybrnąć ekipie Yamahy z tych problemów to kwalifikacje mogą okazać się kłopotliwe dla 9-krotnego mistrza świata, ponieważ aż 15 zawodników zmieściło się w 1 sekundzie podczas dzisiejszych treningów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rossi: „Rano podczas FP1 zrobiłem kilka dobrych kółek i znaleźliśmy dobre ustawienia. Popołudniu również dobrze sobie radziłem. Na początku byłem na trzeciej pozycji i jest to dobry znak. Końcowa pozycja jest kiepska, ponieważ zmieniłem opony i nie byłem w stanie poprawić czasu. Testowaliśmy twardą przednią i tylną oponę. Niestety z tylną gumą miałem trochę problemów. Nie dawała mi odpowiedniej przyczepności. Mimo wszystko czuje się na motocyklu całkiem dobrze, ale mamy problemy na hamowaniu i wejściu w zakręty. Próbowaliśmy zmienić ustawienia, ale nie udało się nam rozwiązać tych problemów. Dzisiaj cała czołówka była bardzo blisko siebie, dlatego musimy mocno pracować nad hamowaniem i wejściem w zakręty i zdecydować jakie opony założyć na wyścig.”

źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: matix33

Studiuje, jeździ na motocyklach, ogląda MotoGP, jeździ na motocyklach.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
15 zapytań w 0,705 sek