Home / MotoGP / Rusza Liga Typerów 2013 w MotoGP!

Rusza Liga Typerów 2013 w MotoGP!

LIGA MOTOGP NA SEZON 2013 WRESZCIE WYSTARTOWAŁA! Typowanie staraliśmy się maksymalnie uprościć i wyeliminować wszystkie możliwe błędy popełniane przy minionych sezonach. Wystarczy się zarejestrować i zalogować na stronie motosp.pl i kliknąć na link LIGA TYPERÓW na górze strony lub powyżej.

Następnie wybieramy interesującą nas serię (w tym roku typujemy Formułę 1, MotoGP i NASCAR) i Aktualną rundę (wyścig). Klikamy w link Dodaj Typy (lub Edytuj Typy – po oddaniu już wcześniej typów) i wybieramy pierwszą dziesiątkę zawodników.

WEJDŹ (udział możliwy tylko po uprzednim zarejestrowaniu i zalogowaniu na stronie motosp.pl – panel po prawej stronie. Umożliwia to również pisanie komentarzy pod artykułami pod własnym, stałym nickiem)

Nazwiska zawodników przeciągamy z lewej na prawą kolumnę za pomocą myszy (klikamy na nazwisko i przytrzymujemy Lewy Przycisk Myszy przesuwając nazwisko na odpowiednie miejsce). Następnie klikamy przycisk Zapisz Typy znajdujący się na dole strony.

UWAGA: W tym roku nie typujemy zwycięzcy kwalifikacji!

Punktacja przyznawana jest za poprawne wytypowanie zawodnika na odpowiednim miejscu. Dokładna punktacja (inna dla każdej serii) podana jest na stronie serii (Typowanie >> Wybór Serii). Np dla Formuły 1:

Zasady typowania serii:
Ilość obstawianych pozycji: 10. Podział punktów: Trafienie 1 stopnia – 20 pkt. Trafienie 2 stopnia – 12 pkt. Trafienie 3 stopnia – 6 pkt. Trafienie 4 stopnia – 2 pkt. Trafienie 5 stopnia – 1 pkt.
Trafienie 1-ego stopnia to idealne trafienie zawodnika na danej pozycji, czyli typujemy, że na 4. miejscu do mety dojedzie Robert Kubica i właśnie na tym miejscu przyjeżdża zawodnik. Trafienie 2-ego stopnia to pomyłka o 1 miejsce (w górę lub w dół). Dla naszego poprzedniego przykładu, to Kubica przyjechałby na metę na miejscu 3. lub 5.
Trafienie 3-ego stopnia to pomyłka o 2 miejsca (w górę lub w dół) Dla naszego poprzedniego przykładu, to Kubica przyjechałby na metę na 2. lub 6. miejscu.
I tak dalej aż do pomyłki o 4 miejsca (w górę lub w dół).
Punktacja przykładowa (i może się zmienić w ostatecznej wersji ligi dla danej serii).
Informacje o nagrodach w dalszej części sezonu.

Przypominamy również, że jedna osoba może grać tylko na jednym koncie. W przypadku wykrycia graczy korzystających z więcej niż jednego konta, wszystkie konta danego gracza zostaną usunięte.

Wszelkie pytania, błędy i sugestie zgłaszajcie nam na forum.
Pozdrawiamy i zapraszamy do gry!

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
108 zapytań w 2,357 sek