Home / MotoGP / Sezon 2006 bez udziału Rzymskiego Cesarza

Sezon 2006 bez udziału Rzymskiego Cesarza

W sezonie 2006 Maxa Biaggiego nie zobaczymy ani w kategorii Mistrzostw Świata Superbike, ani też w wyścigach MotoGP. 34-letni Włoch całkowicie zrezygnował w tym roku ze współzawodnictwa na dwóch kółkach, ponieważ żaden z czołowych zespołów nie chciał podpW sezonie 2006 Maxa Biaggiego nie zobaczymy ani w kategorii Mistrzostw Świata Superbike, ani też w wyścigach MotoGP. 34-letni Włoch całkowicie zrezygnował w tym roku ze współzawodnictwa na dwóch kółkach, ponieważ żaden z czołowych zespołów nie chciał podpisać z nim umowy.

„ Przydarzył mi się „rok przejściowy” — wyjaśniał Rzymianin. „Aktualnie sprawdzamy wiele innych możliwości i rozważamy, w jakim kierunku skierować moją dalszą karierę. Pewne jest jednak, iż w tym roku nie wystąpię ani w kategorii MotoGP, ani też nie będę jeździł na motocyklu w wyścigach Superbike. Ufam jednakże, iż w roku 2007 będzie mi dane powrócić do sportu motocyklowego” — podsumował ostatecznie swoją wypowiedź.

Możliwe jest, iż już wkrótce Biaggi zasiądzie jednak za kierownicą bolida Formuły 1. „Sport motocyklowy i wyścigi w Formule 1 są wprawdzie czymś zupełnie odmiennym, ale cieszę się naturalnie, iż Midland F1 okazało zainteresowanie moją osobą i pracą w tym zespole. Być może będzie mi dane przeprowadzić dalsze testy, aczkolwiek ostatecznych decyzji w tej sprawie nie udało się jeszcze podjąć”.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
13 zapytań w 0,703 sek