Home / MotoGP / Stefan Bradl rozwiązał kontrakt!

Stefan Bradl rozwiązał kontrakt!

Stefan Bradl

Stefan Bradl nie jest już zawodnikiem Forward Racing – niemiecki motocyklista po aresztowaniu szefa Giovanniego Cuzariego postanowił odejść z teamu, który z konieczności wycofał się z rundy na Indianapolis.

Przyszłość zespołu jest niepewna – Forward Racing szuka budżetu po wycofaniu się niektórych sponsorów. Bradl nie czeka na to, co przyniosą kolejne dni.

„Chcę wrócić na motocykl MotoGP tak szybko jak to możliwe.” – mówi Bradl, który poprzednią rundę opuścił z powodu kontuzji, ale teraz jest już w jak sam przyznał, 95-procentowej dyspozycji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jakie możliwości ma Bradl? Właśnie zwolniło się miejsce w Aprilii. Nie wiadomo, na ile włoska marka zakontraktowała do ścigania Michaela Laverty’ego, ale wydaje się, że Niemiec mógłby go zastąpić w każdej chwili.

Zainteresowany Bradlem był też Francesco Guidotti z zespołu Pramac, zapowiadający chęć zakontraktowania go na 2016 rok.

Jeśli Forward Racing upora się z obecnymi problemami, będzie wciąż mieć w składzie Lorisa Baza, który udanie zadebiutował w MotoGP. W ostatniej rundzie w miejsce kontuzjowanego Bradla partnerował mu Claudio Corti.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 0,909 sek