Home / MotoGP / Stefan Bradl w LCR do 2014 roku ze wsparciem fabrycznym Hondy

Stefan Bradl w LCR do 2014 roku ze wsparciem fabrycznym Hondy

Stefan Bradl, który wywalczył podczas wyścigu o GP Walencji tytuł „Debiutanta sezonu” przez kolejne dwa lata pozostanie w zespole LCR Honda i będzie otrzymywać wsparcie fabryczne wprost od Honda Racing Corporation. Klasę Niemca docenił Shuhei Nakamoto, wiceprezydent HRC.

Młody Niemiec kilkukrotnie w tym sezonie był bliski wywalczenia miejsca na podium, ale za każdym razem coś stawało na przeszkodzie. Ostatni raz motocyklista stajni LCR zameldował się w czołowej trójce w 2009 roku – był to Randy de Puniet. „Stefan w pierwszym sezonie startów w królewskiej klasie zademonstrował wysokie umiejętności, motywację i profesjonalizm, które przewyższają nasze pierwotne oczekiwania. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zawrzeć to porozumienie i pracować z LCR i Stefanem aż do sezonu 2014.” – powiedział Nakamoto.

„Bycie częścią programu prowadzonego przez HRC oraz kontynuowanie współpracy ze Stefanem aż do 2014 roku czyni nas szczęśliwymi i bardzo dumnymi. Ta umowa daje nam szansę lepszego rozplanowania naszej pracy, aby zbliżyć się do czołowych pozycji w mistrzostwach. Stefan zachwycił wszystkich swoim debiutem. Jestem pewien, że najlepsze wciąż przed nami.” – dodał szef zespołu LCR, Lucio Cechinello.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. On jest kiepski co chwila zalicza glebe, a już na deszczu to zawsze…

  2. Stoner też tak zaczynał

  3. Pożyjemy zobaczymy co z niego będzie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
19 zapytań w 1,111 sek