Home / MotoGP / Tak wygląda nowe Ducati dla Lorenzo?

Tak wygląda nowe Ducati dla Lorenzo?

Ducati

Oficjalna prezentacja zespołu Ducati na sezon 2017 dopiero w piątek, ale w sieci pojawiło się pierwsze nieoficjalne zdjęcie nowego motocykla GP17, które pozbawione jest już skrzydełek aerodynamicznych. Na motocyklu – o którym nie wiemy póki co, czy jest faktyczną maszyną która pojawi się na prezentacji – widnieje numer #99, z jakim startuje Jorge Lorenzo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Trzeba mieć więc na uwadze, że jest to nieoficjalnie zrobiona fotka nowej maszyny, a więc trzeba do niej podchodzić z rezerwą. Jorge Lorenzo świetnie poradził sobie na posezonowych testach, choć wtedy jeździł jeszcze ze skrzydełkami, by dane zebrane przez zespół były porównywalne z tymi, które zgromadzono w trakcie sezonu 2016. W sezonie 2017 na nowym Desmosedici w oficjalnym zespole Ducati jeździł jeszcze będzie Andrea Dovizioso.

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. Przypomina zwycięskie maszyny Stonera. Dobry znak ;p

  2. Wygląda tragicznie….. może to żart tylko…..

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
33 zapytań w 0,838 sek