Home / MotoGP / Testy w Walencji…

Testy w Walencji…

Po zaledwie trzech dniach od zakończenia ostatniej rundy MotoGP, tor w Walencji zostanie ponownie udostępniony zespołom startującym w najwyższej klasie. Wszystko to za sprawą zaplanowanych na naPo zaledwie trzech dniach od zakończenia ostatniej rundy MotoGP, tor w Walencji zostanie ponownie udostępniony zespołom startującym w najwyższej klasie. Wszystko to za sprawą zaplanowanych na najbliższą środę testów.

Posezonowe jazdy dają możliwość zobaczenia w akcji nowo pozyskanych zawodników. Jedną z największych atrakcji będzie debiut Daniela Pedrosy w najwyższej klasie mistrzostw – w zespole Hondy, oraz start Sete Gibernau w zespole Ducati.
Hiszpanie wiążą z Pedrosą spore nadzieje, co w obliczu dotychczasowych jego sukcesów nie jest zaskoczeniem.

W jutrzejszych testach zobaczymy również Carlosa Checa i Caseya Stonera, którzy pojadą na Hondach zespołu Sito Ponsa. Francuzi Olivier Jacque oraz Randy de Puniet dosiądą maszyn zespołu Kawaski, natomiast na motocyklach Ducati zespołu D’Antin Pramac będzie można zobaczyć takich zawodników jak: James Ellison, Jose Louis Cardoso i Roberto Rolfo.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
95 zapytań w 0,727 sek