Home / MotoGP / Treningi dla Capirex’a

Treningi dla Capirex’a

Dzisiejsze treningi padły łupem Lorisa Capirossiego. Najszybsze okrążenie wykonane przez Włocha w 1’32.220 było niemalże o 0,2sek lepsze od drugiego Randy de Punieta. Zaskoczeniem była też trzecia pozycja Australijczyka Chrisa Vermeulena. Dzisiejsze treningi padły łupem Lorisa Capirossiego. Najszybsze okrążenie wykonane przez Włocha w 1’32.220 było niemalże o 0,2sek lepsze od drugiego Randy de Punieta. Zaskoczeniem była też trzecia pozycja Australijczyka Chrisa Vermeulena.

Z dobrej strony podczas piątkowych treningów zaprezentował się zespół Repsol Honda. Jego zawodnicy — Nicky Hayden i Daniel Pedrosa zajęli odpowiednio 4. i 6. miejsce. Tych dwóch zawodników „przedzielił” jedynie Australijczyk Casey Stoner.

Valentino Rossi, który podczas FP1 był najszybszym zawodnikiem, dzisiejszy dzień zakończył na 7-mym miejscu w tabeli czasów. Jego team-partner Colin Edwards zajął 11. miejsce.

Warto wspomnieć o Troyu Baylissie, który zastępuje kontuzjowanego Sete Gibernau. Australijczyk zajął dziesiątą pozycję!
Marco Melandri, który zwyciężył ubiegłoroczne GP Walencji, dziś znalazł się na odległej 12. miejscu. Zwycięzca wyścigu w Portugalii — Toni Elias również nie zachwycił, ponieważ wykręcił dopiero 16-ty czas.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.