Home / MotoGP / Valenitno Rossi WRC

Valenitno Rossi WRC

Świeżo upieczony wicemistrz klasy MotoGP — Valenitno Rossi zajął 11 miejsce w klasyfikacji końcowej Rajdu Nowej Zelandii.
Warunki pogodowe podczs całego rajdu były bardzo zróżnicowane, co jednak nie przeszkodziło Włochowi w osiągnieŚwieżo upieczony wicemistrz klasy MotoGP — Valenitno Rossi zajął 11 miejsce w klasyfikacji końcowej Rajdu Nowej Zelandii.

Warunki pogodowe podczs całego rajdu były bardzo zróżnicowane, co jednak nie przeszkodziło Włochowi w osiągniećiu dobrego wyniku. Rossi systematycznie poprawiał swoje wyniki często osiągając czasy w pierwszej dziesiątce. Najelpszy jego rezultat to 7 pozycja na odcinku zwanym „Mystery Creek”.
W Rajdzie Nowej Zelandii Valentino zasiadł za kółkiem Subaru Imprezy WRC w specyfikacji 2005.
Rossi przyznaje, że jest bardzo zadowolony ze swojego wyniku: „Chciałem dojechać do mety i udało mi się tego dokonać(…) Jestem zadowolony z postępów.”
Występy Rossiego w pojedynczych rajdach pozwalają mieć nadzieję, że ten utalentowany zawodnik niedługo przesiądzie się do czterech kółek. Na razie jednak sam Rossi przyznaje, że przegrana walka o mistrzostwo w tym sezonie daje mu motywacje do ścigania się jeszcze przez jakiś czas w MotoGP.
Znając jednak zapał Włocha i sympatie do czterech kółek nie długo przyjdzie nam chyba czekać na tą przesiadkę.

Zdjecie: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
22 zapytań w 0,766 sek