Home / MotoGP / Valentino Rossi u Adriano Celentano w "Rockpolitik"

Valentino Rossi u Adriano Celentano w "Rockpolitik"

W ubiegły piątek pięciokrotny mistrz świata kategorii MotoGP Valentino Rossi był gościem w programie „Rockpolitik”. Talk show telewizji RaiUno, którego prowadzącym jest słynny gwiazdor włoskiej W ubiegły piątek pięciokrotny mistrz świata kategorii MotoGP Valentino Rossi był gościem w programie „Rockpolitik”. Talk show telewizji RaiUno, którego prowadzącym jest słynny gwiazdor włoskiej sceny Adriano Celentano, tworzony jest we wspołpracy z Vincenzo Cerami (nominowany do Oscara za scenariusz do filmu „Życie jest piękne”, wyreżyserowany przez Roberto Benigni’ego) i Diego Cugią.

Rossi był pierwszym gościem programu, biorąc tym samym udział w zabawie „Rock/Lento”, w której każdy mówi co według niego jest ‚wporzo’, a co ‚do kitu’. Dla kierowcy fabrycznego zespołu Yamaha ‚do kitu’ jest telewizja, ale ‚wporzo’ są „The Simpsons'”, brać udział w wywiadzie jest również ‚do kitu’, natomiast mówić monologi jest ‚wporzo’.

Oczywiście rozmowa zahaczyła również o temat wyścigów motocyklowych. Adriano Celentano wypytywał Rossiego „czy to prawda, że zawodnicy podczas skręcania dotykają kolanami asfaltu”.

Duet Rossi-Celentano okazał się wielkim hitem telewizji włoskiej. W piątkowy wieczór oglądalność programu wyniosła 49%, co równe jest 12 milionom widzów.

„Doktor” przychylił się do prośby Celentano i dał radę politykom. Włoski kierowca poradził im, aby „Kupili motocykl i przejechali się na nim, a wtedy będą o wiele szczęśliwśi”. Ponieważ jazda na motocyklu jest naprawdę ‚wporzo’.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
105 zapytań w 2,201 sek