Home / MotoGP / Wideo dnia: Jak Marquez wyrolował Iannone?

Wideo dnia: Jak Marquez wyrolował Iannone?

Holowanie się wolniejszych zawodników za szybszymi w sesjach kwalifikacyjnych to nagminna praktyka. Pamiętacie jeszcze sytuację z Misano, gdy Andrea Iannone zepsuł próbny start Markowi Marquezowi? Jeśli nie, POD TYM LINKIEM możecie sobie to przypomnieć. Dziś to Hiszpan wziął odwet i w mistrzowski sposób zadrwił z Włocha, który tylko czekał, aż będzie mógł poprawić swój czas, jadąc za Repsol Hondą.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Marquez miał już pretensje w tych kwalifikacjach do Iannone za to, że ten holował się za nim. Po zjeździe do alei serwisowej obaj zawodnicy mieli kilka chwil przerwy, aby wyjechać na kolejny przejazd. Marquez wiedział, że Iannone będzie po raz kolejny chciał wyjechać na tor razem z nim. Co więc zrobił?

Porozumiał się z inżynierami, by ci nie odpalali motocykla. Zamarkował jedynie, że wsiada na maszynę, gotowy do wyjazdu. Momentalnie Iannone zrobił to samo, myśląc, że #93 rusza do walki o najlepszy czas. Iannone wyjechał więc jako pierwszy, a Marquez, jak gdyby nic się nie stało, zsiadł z motocykla, zostawiając na torze zszokowanego Włocha. Całą sytuację zobaczycie dokładnie na poniższym filmie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. Jak to sie mowi, grunt zeby bylo wesolo :-)

  2. Dobrze zrobił Marquez. Iannone nie dość, że sęp, to jeszcze nachalny.

  3. Bardzo dobrze zrobił. Masakra jak mu nie wstyd tak na „legalu”.. ;///
    Ciekawe co sobie Ianek pomyślał jak się obejrzał i Marca nie było ;)))

  4. Dobre Faktycznie patrzyli jak sępy kiedy tylko MM wyjedzie

  5. Nawet Ben Spies też ma z tego beke na swoim tweet-cie. He he, może #29 coś wymyśli w zamian na wyścig i puści w maliny MM?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
38 zapytań w 0,936 sek