Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Czech

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Czech

14115508_1185454191511254_4066098000523497722_o

Wyścig o GP Czech tak jak wcześniejsze mokre wyścigi w tym roku, przyniósł mnóstwo emocji i wiele zaskakujących rozstrzygnięć. Nieoczekiwanie, w walkę o czołowe pozycje wmieszało się wielu zawodników, którzy na co dzień nie mają takiej okazji. Jednocześnie kilku faworytów zawiodło. Zapraszamy do wybrania Najlepszego Zawodnika wyścigu w Brnie, oraz największego Rozczarowania Wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 9

 1. Mój głos poleciał 2x na Jorge. Bez obrazy dla autorów portalu, ale mam nieodparte wrażenie że ”artykuł” został zrobiony tylko po to aby wywołać kolejną gównoburzę i nabić wyświetlenia.

 2. Najlepszy ,wiadomo ten kto wygrał !!!
  Najgorszy ,no niestety też wiadomo….
  ale biorąc pod uwagę ,że Crutchlow
  nie walczy o tytuł ( wyjdzie ,to ok )
  jednak Rossi po uwzględnieniu Assen
  oraz dużej straty i presji !!!

 3. To takie pytanie retoryczne, w tym przypadku, kto zawiódł a kto zaskoczył. Mimo wszystko coś fajnego na kolejne grand prix :)

 4. Jak dla mnie największym rozczarowaniem wcale nie jest Lorenzo (do tego można się już przyzwyczaić), a Scott Redding. Bardzo mocno trzymam kciuki za jego najwyższe miejsce na pudle. Tym razem myślałam, że w końcu ujrzę moje wymarzone podium – Cal, Scott, Marc, a tu niestety nici. Rossi je uzupełnił, więc to jest jakieś wynagrodzenie. Scott, zbieraj dupę i do roboty, panie!

 5. Trochę dziwi mnie, że Lorenzo zdecydowanie przewodzi wśród rozczarowań. Naprawdę aż tyle osób spodziewało się jego dobrego miejsca w mokrym wyścigu?

  • Może nie dobrego, ale chociaż w punktach, chociaż w dziesiątce? Może tu nie chodzi też o jego miejsce, tylko to jak zniszczył oponę oraz co zrobił podczas wyścigu. To właśnie to jest rozczarowaniem a nie wynik punktowy, bo to było wiadomo że zawali. Tym bardziej śmieszą jego wypowiedzi o drugim miejscu…

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
36 zapytań w 1,012 sek