Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Francji

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Francji

GP Francji na torze Le Mans ponownie wzbudziło wiele emocji, a zwycięstwo Mavericka Vinalesa przy upadkach Marka Marqueza i Valentino Rossiego pozwoliło młodemu Hiszpanowi powrócić na dość komfortowe prowadzenie  w klasyfikacji generalnej. Ale we Francji działo się o wiele więcej. Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano zawodnika wyścigu, a kto był jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 9

  1. Plus o3wiście dla Zarco (choć zastanawiałem się jeszcze czy Pedrosie + nie postawić). Mimo miękkiej opony świetnie utrzymywał tempo wyścigowe i nie dał sobie w kaszę dmuchać. Nie odpuszczał #25 przez dłuugi czas. Minus tym razem na Marqueza. Mimo że lubię tego zawodnika i to co pokazuje na torze, jednakże moim zdaniem w ogóle nie miał pomysłu na zawodników przed sobą przez 75% wyścigu (dopóki gleba go nie dopadła). Niby trzymał się za Yamahami, niby wykręcał przez pewien czas rekordowe czasy toru ale to trochę za mało. Liczyłem na więcej.

  2. Na plus zdecydowanie Rossi za walkę i rozkręcenie końcówki wyścigu. Brawa dla tego pana!
    Na minus niestety Marquez za to że nie dowiózł punktów i nic ciekawego nie wprowadził.

  3. Na minus iannone kompletnie niewidoczny caly weekend najwieksze rozczarowanie sezonu

  4. Plus oczywiscie zasluzony – Zarco. Rozkreca nam sie chlopak w najwyzszej klasie. Jednakze podziw wielki to co robi ostatnio przebudzony mały Dani. Brawo. :)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
46 zapytań w 3,513 sek