Home / MotoGP / Wypowiedzi zawodników – GP Włoch

Wypowiedzi zawodników – GP Włoch

A oto co miała do powiedzenia czołówka po ukończeniu pasjonującego wyścigu w Mugello.

Valentino Rossi:
„Z pewnością początek sezonu nie był idealny. Pamiętam wszystkie najtrudniejsze potyczki stoczone z Marco MeA oto co miała do powiedzenia czołówka po ukończeniu pasjonującego wyścigu w Mugello.

Valentino Rossi:
„Z pewnością początek sezonu nie był idealny. Pamiętam wszystkie najtrudniejsze potyczki stoczone z Marco Melandrim, Nickym (Haydenem), a w szczególności z Lorisem (Capirossim). Jednak muszę przyznać, że dziś wygrałem jedną z najlepszych „bijatyk” w mojej karierze. Przed startem nie wiedziałem, czy pierwsze albo drugie miejsce jest możliwe, a nasze motocykle były porównywalne. Na początku starałem się szybko odjechać, ponieważ widziałem, że Loris miał nieudany start i wiedziałem, że to on będzie dziś moim najgroźniejszym rywalem.”

Loris Capirossi:
„Wystartowałem fatalnie, a potem jeszcze doszły problemy z oponami, ponieważ dokonałem dziś złego wyboru mieszanki gum. Wszyscy jechali dobrym rytmem i naprawdę ciężko było wyprzedzać, szczególnie że jechaliśmy blisko siebie. Na ostatnich pięciu okrążeniach dopadły mnie kłopoty z tylnią oponą, więc pomyślałem żeby odpuścić i dopiero na 3 kółka przed końcem zacząć atak.”

Nicky Hayden:
„Myślałem, że uda mi się „wykraść” zwycięstwo Włochom. Wszyscy dziś dawali z siebie wszystko i walka na torze była naprawdę niesamowita. Chciałbym teraz podać jakieś wytłumaczenie, że nie wygrałem, ale prawda jest taka, że po prostu nie mogłem.
Razem z Danim byliśmy w stanie podczas porannych przejazdów jechać coraz szybciej i chcieliśmy zrewanżować się po słabym występie w Le Mans. Podczas nocy z soboty na niedziele zrobiliśmy kilka ulepszeń w motocyklu i miło jest ponownie stanąć na podium, ale zawsze pragnie się stać na tym najwyższym stopniu.”

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
100 zapytań w 0,731 sek