Home / MotoGP / Zakończenie sezonu WSM

Zakończenie sezonu WSM

Chcieliśmy w ten sposób podziękować wszystkim którzy nas wspierali i nam pomagali, dlatego uważaliśmy że impreza na której będziemy mogli przeżyć jeszcze raz sezon wyścigowy i związane z nim emocje, i na której będziemy mogli wszyscy spotkać się w jednym mieChcieliśmy w ten sposób podziękować wszystkim którzy nas wspierali i nam pomagali, dlatego uważaliśmy że impreza na której będziemy mogli przeżyć jeszcze raz sezon wyścigowy i związane z nim emocje, i na której będziemy mogli wszyscy spotkać się w jednym miejscu: zawodnicy, sponsorzy i patroni medialni – jest świetnym pomysłem.

Był to moment kiedy wszystkie osoby związane w jakiś sposób z sekcją i jej zawodnikami, mogły w końcu się spotkać, poznać, wymienić doświadczenia i wrażenia. Impreza odbyła się w pieknie położonej „Bacówce pod Trójgarbem” w Lubominie kolo Wałbrzycha.

Dzieki uprzejmości Mitsui Motor Polska, firmy będącej imprterem Yamahy, oraz firmy BM Motor Kłodzko, mogliśmy wszyscy wyszaleć się na quadach i motocyklach enduro. Robiliśmy wypady w teren i na tor crossowy, gdzie było najwięcej zabawy. Nikt chyba nie zapomni widoku jednego z naszych mechaników – „Kondzia” i jego efektownej wywrotki jakiej nawet nie pokazują w telewizji? Była super uczta, łącznie z udźcem z grilla i część oficjalna na której oglądaliśmy wszyscy projekcję odcinków programu Ścigacze z TVN Turbo oraz z MotoGP. Na koniec chcąc podziękować naszym tamowym mechanikom Konradowi, Adamawi i Marcinowi w obecności wszystkich, zawodnicy wygłosili krótka mowę i wręczyliśmy pamiątkowe puchary za trud i ciężką oraz odpowiedzialną pracę włożoną w przygotowywanie naszych motocykli. Bez nich nie byłoby sukcesów. Impreza i idea tak się wszystkim spodobała, że planujemy zorganizować rozpoczęcie sezonu.

WSM Chełmiec

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
13 zapytań w 0,896 sek