Home / MotoGP / Zwichnięcie ramienia u Jorge Lorenzo

Zwichnięcie ramienia u Jorge Lorenzo

Jorge Lorenzo

Podczas sobotniego treningu na minibike’u Jorge Lorenzo doznał nie groźnej na szczęście kontuzji – Hiszpan zwichnął bark. #99 uspokaja jednak, że nie przeszkodzi mu to w starcie w zbliżającej się rundzie MotoGP w Japonii.

Lorenzo upadł i poczuł ból w ramieniu, które było dwukrotnie złamane w 2013 roku. Udał się więc na badania do Barcelony, gdzie wykluczono złamanie. Zdiagnozowano jedynie lekkie zwichnięcie barku. Hiszpan poinformował, że w podróż do Japonii udaje się z ręką w temblaku.

Kliknij, aby pominąć reklamę

Wszyscy najważniejsi zawodnicy tego sezonu MotoGP mają ostatnio problemy z upadkami, nie zawsze związanymi z jazdą w MotoGP. Marc Marquez złamał palec podczas jazdy na rowerze górskim. Valentino Rossi z kolei zaliczył bolesną wywrotkę na testach opon Michelin w Aragonii.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamę

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Zdjęcie profilowe opeth

    No i Iannone też kontuzjowany. Żeby byli pijani to skończyło by się na siniakach i śmiechu :)

  2. Zdjęcie profilowe Mefisto

    Zobaczymy, co powie po treningu. Miejmy nadzieje, że nie jest to groźna kontuzja.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 0,811 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!