Home / Wideo / Wideo: Rossi upala Fiestę WRC przed Monza Rally Show

Wideo: Rossi upala Fiestę WRC przed Monza Rally Show

 

AUTOR: sdnowy

Fan sportów motorowych każdego rodzaju – w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

 1. Ja pierdziele ale daje……….No no całkiem … całkiem. Jak nic VR46 powinien spróbować zmienić moto na to to… Jeden zysk z przesiadki Rossiego na cztery kółka podam od razu : oszczędzi kibicom tym bardzieJ wrażliwym widoku (szczególnie z tylnej kamery na zadupku) gmerania sobie w rowie jak wyjeżdża z boksu na stojaka. No qurwa …..nie rozumiem …..jak Dainese przez tyle lat współpracy nie może poradzić sobie z tym problemem legendy??? Oświećcie mnie znawcy tematu ….. to taki rytuał na szczęście, hemoroidy czy jakaś deklaracja? Zaraził nawet tym Rafaela Nadala.

  • Odpowiem: gmeranie sobie w rowie to deklaracja, że ma tam takiego jednego użytkownika duchu11
   Pozdrawiam :)

   • Polerst druhu …. brawo za odwagę , ale nie wierzę że tylko Ty znasz się tak dobrze na grzebaniu w dupie? Wiem, że mój komentarz to prowokacja poniżej pasa ale kolejny jego pozytyw to to, że Ty oraz wyznawcy VR46 nie próbujecie dyskutować z faktami, że takie widoki funduje Rossi. Pozdrawiam.

   • Prowokacja poniżej pasa? Poniżej poziomu chyba…

   • Poniżej poziomu? Jakie wybiórcze obruszenie . To się nazywa : całe dobrodziejstwo inwentarza,…i cdn.

  • a gdzie ma grzebać skoro reszta dziurek pod kaskiem?
   jakiś ty prościutki
   często oglądasz scenki jak panowie grzebią w tyłkach?

   • Nygga : jak zwykle nie rozczarowujesz subtelnością komentarza. Rozumiem usprawiedliwienie dla Valusia – nieraz człowiek musi inaczej się udusi, ale czuję dysonans w przekazie, taka ikona a tak bezpretensjonalnie poprawia się na oczach milionów przy niemal każdym wyjeździe. Nie chcę pobudzać Twojej ciekawości w kontekście ostatniego pytania do mnie ale wyobraź sobie co się musi dziać w zaciszu jego boksu. Musisz przyznać że Uccio w kasku nie chodzi. Bycie prościutkim w skrzywionym nieobiektywnością towarzystwie funclubu46 odbieram jak komplement.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
38 zapytań w 0,804 sek