Home / Wideo / Wideo: Za czym Lorenzo będzie tęsknić po odejściu z Yamahy?

Wideo: Za czym Lorenzo będzie tęsknić po odejściu z Yamahy?

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Po obejrzeniu tego filmu wiadomo dlaczego Jorge nigdy nie zyska sympatii tłumu. Niepotrzebne przerywanie kiedy pojawiło się nazwisko Rossiego. Nieśmiałość, zbytnie zapatrzenie w siebie…to emocjonalnie duży chłopieć, choć szczery i niegłupi. Popatrzcie na reakcje tej kobiety, miał szansę ją oczarować. Ona była na tak, na dzień dobry otworzyła drzwi i co zostało na koniec? Jesteś Jorge najpłynniej jeżdżącym zawodnikiem, perfekcja. Ale spinasz się gdy trzeba pogadać z ludźmi, jesteś przesadnie pamiętliwy (kompleksy) i świat to widzi. To niesprawiedliwe może, że tak źle cię odbieramy bo jesteś szczery gość. Ale tak już jest. Jesteś obcy.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
28 zapytań w 0,868 sek