Home / WMMP / Bautista zdominował pierwszy dzień

Bautista zdominował pierwszy dzień

Alvaro Bautista wykręca najlepszy czas podczas pierwszego treningu wolnego na torze Donington Park. Prowadzący w klasyfikacji generalnej wykręcił niesamowity czas 1’37.539 bijąc swojego kolegę z zespołu Mattie Pasiniego o ponad pół sekundy. NajwięksAlvaro Bautista wykręca najlepszy czas podczas pierwszego treningu wolnego na torze Donington Park. Prowadzący w klasyfikacji generalnej wykręcił niesamowity czas 1’37.539 bijąc swojego kolegę z zespołu Mattie Pasiniego o ponad pół sekundy. Największy konkurent kierowcy zespołu Master MVA Aspar Mika Kalio, dojechał na metę z trzecim czasem, tracąc do prowadzącego sekundę. Na czwartym miejscu uplasował się Joan Olive, a na piątym Sergio Gadea.

Łupem Bautisty padła także pierwsza sesja kwalifikacyjna i to on zdobył prowizoryczne pole position. Alvaro świetnie spisał się podczas popołudniowej sesji poprawiając swój czas z porannych treningów. Jego największy przeciwnik — Mika Kalio — tym razem także poprawił swój czas i wysuną się przed Włocha Mattie Pasiniego, który znajduje się na trzeciej pozycji. Prowizoryczny pierwszy rząd zamyka kierowca teamu Valsir Seedorf Fabrizio Lai. Trzeba zaznaczyć, że pierwsza piątka zawodników zmieściła się w jednej sekundzie — a piątkę tą zamyka czech Lukas Pesek.

Źródło: www.motogp.com

Trening wolny 1

Sesja kwalifikacyjna 1

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,754 sek