Home / WMMP / Daniel Bukowski kolejny sezon z Suzuki GRANDys duo

Daniel Bukowski kolejny sezon z Suzuki GRANDys duo

Po udanym sezonie 2011 także w roku 2012 Daniel Bukowski będzie reprezentował barwy zespołu Suzuki GRANDys duo. W minionym roku Daniel dosiadając nowego Suzuki GSX-R 600 zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w klasie Supersport i zajął doskonałe piąte miejsce w mistrzostwach Europy. W nadchodzącym sezonie celem jest obrona tytułu i start z dziką kartą w mistrzostwach Świata Supersport w Brnie.

 

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

W minionym sezonie Daniel spełnił pokładane w nim nadzieje i naturalnym było przedłużenie współpracy. Mam nadzieję, że w nowym roku nie tylko powtórzymy sukcesy, ale osiągniemy coś więcej.

 

Daniel Bukowski, Supersport:

Wiadomość o kontynuacji współpracy z Suzuki GRANDys duo pewnie nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ale to tylko upewnia mnie w podjętej decyzji. Bardzo się cieszę, że spędzę kolejny sezon w „stajni niebieskich”. Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia to starty w mistrzostw Świata Supersport, ale to jest naszym celem do którego wspólnie dążymy. Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć kibicom wielu niezapomnianych emocji. Obiecuję, że dam z siebie wszystko. Już dzisiaj zapraszam serdecznie do kibicowania i śledzenia osiągnięć naszego teamu. Zapraszam także na moją stronę www.danielbukowski.pl.

 

Daniel Bukowski, Supersport:

2011 Mistrz Polski Supersport, 5 miejsce Mistrzostwa Europy

2010 2 miejsce WMMP Supersport (Mistrzostwa Polski)

2009 Mistrz Alpe Adria Superstock 600, 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski),

3 miejsce Alpe Adria Supersport

2008 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski)

2007 1 miejsce Puchar Polski Rookie 600

 

 

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
105 zapytań w 1,591 sek