Home / WMMP / KTM ogłasza skład na rok 2007

KTM ogłasza skład na rok 2007

Red Bull KTM 125cc ogłosił, iż w skład jego ekipy na sezon 2007 w klasie 125 wejdą następujący zawodnicy: Julian Simon, Tomoyoshi Koyama i Radny Krummenacher.
” Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż Julian Simon i Tomoyoshi Koyama podpisali z nami pRed Bull KTM 125cc ogłosił, iż w skład jego ekipy na sezon 2007 w klasie 125 wejdą następujący zawodnicy: Julian Simon, Tomoyoshi Koyama i Radny Krummenacher.
” Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż Julian Simon i Tomoyoshi Koyama podpisali z nami po Grand Prix Japonii kontrakty i razem z Randym Krummenacherem z Junior Team będą reprezentować nasze barwy w nadchodzącym sezonie,” powiedział dyrektor wyścigów drogowych KTM’a Harald Bartol.

Fin Mika Kallio, który przez ostatnie 2 sezony zdobywał dla KTM’a w klasie 125cc wicemistrzostwo świata najprawdopodobniej przejdzie do ćwierćlitrówek, gdzie również występować będzie w na austriackim motocyklu w pomarańczowych barwach.

Tymczasem Red Bull KTM Junior Team w nadchodzącym sezonie zostanie zintegrowany z fabrycznym zespołem KTM’a, którym „dowodzi” właśnie Bartol.
” Robiąc to możemy być pewni, iż nasz projekt przyniesie nam jak najwięcej sukcesów.”

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
28 zapytań w 0,713 sek