Home / WMMP / Lipcowe jazdy dla motocyklistów na Torze Poznań

Lipcowe jazdy dla motocyklistów na Torze Poznań

jazdy+dla+motocyklistow+tor+poznanW lipcu, we wszystkie poniedziałki i wtorki, serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów do stolicy Wielkopolski na jedyny w Polsce tor wyścigowy, gdzie pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, w bezpiecznych warunkach jakie zapewnia homologowany tor, ćwiczyć będzie można szybką jazdę motocyklem.

Dodatkowo we wtorek – 14 lipca, wszystkich zawodników posiadających ważną licencję oraz tych, którzy chcieliby dołączyć do tego grona, zapraszamy do udziału w III rundzie Otwartych Mistrzostw Okręgu Poznańskiego Speed – Day Trophy. Wyścigi rozegrane zostaną w klasach Speed Day Trophy 600 i 1000 oraz Suerstock Eco 600 i 1000 na dystansie 7 okrążeń. Po dwóch rundach w klasie SDT 600 pierwsze miejsce ex aequo zajmują Tomasz Smela i Piotr Tabor, a w SDT 1000 prowadzi Maciej Wroniak, natomiast w klasie SST ECO liderem jest Marcin Stecki. Kwalifikacje do wyścigów rozpoczną się od godz. 14.20, a wyścigi o godz. 17.00.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.speed-day.pl lub na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/SpeedDayTorPoznan

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
61 zapytań w 0,827 sek