Home / WMMP / Passini na prowizorycznym pole position

Passini na prowizorycznym pole position

Jeździec Totti Top Sport – NGS Aprilia Mattia Pasini zajął dziś podczas kwalifikacji na torze w Assen pierwsze miejsce i tym samym zapewnił sobie prowizoryczne pole position do wyścigu o Grand Prix Holandii. Drugi był zawodnik KTM’a Mika KJeździec Totti Top Sport – NGS Aprilia Mattia Pasini zajął dziś podczas kwalifikacji na torze w Assen pierwsze miejsce i tym samym zapewnił sobie prowizoryczne pole position do wyścigu o Grand Prix Holandii.

Drugi był zawodnik KTM’a Mika Kallio tracąc do lidera jedynie 0,003 sekundy. Trzecim, ze stratą 0.4 sekundy okazał się dziś być Sergio Gadea, który w Le Mans zdobył swoje pierwsze podium w klasie 125cc. Pierwszy rząd dopełnia Marco Simoncelli, zwycięzca rozpoczynającej mistrzostwa rundy w hiszpańskim Jerez.