Home / WMMP / Po pierwszej sesji kwalilifikacyjnej w Walencji

Po pierwszej sesji kwalilifikacyjnej w Walencji

Mattia Pasini był kierowcą, który najszybciej przejechał dzisiaj okrążenie toru Ricardo Tormo w Walencji. Włoski zawodnik uzyskał czas 1min 40.468 sekund. Kierowca zespołu Totti Top Sport-NGS, który doMattia Pasini był kierowcą, który najszybciej przejechał dzisiaj okrążenie toru Ricardo Tormo w Walencji. Włoski zawodnik uzyskał czas 1min 40.468 sekund. Kierowca zespołu Totti Top Sport-NGS, który dopingowany był dzisiaj przez piłkarzy z zespołu FC Valencia Emiliano Moretti i Marco di Vaio, zrzucił z pozycji lidera tabeli czasów Thomasa Luthi’ego i ostatecznie zakończył pierwszą sesję kwalifikacyjną z przewagą 0.065 sekundy nad kierowcą KTM’a Gaborem Talmacsi.

Drugi KTM jaki znalazł się w pierwszym rzędzie kierowany był przez Juliana Simona, który od szwajcarskiego lidera klasyfikacji ogólnej Thomasa Luthi, był szybszy o 0.063 sekundy.

Fin Mika Kallio otwiera rząd drugi. Za nim uplasował się Hiszpan Sergio Gedea i niespodziewany zwycięzca ostatniego wyścigu w Istanbule Mike di Meglio. Ósmy najszybszy czas uzyskał Japończyk Tomy Koyama.

Pięciu kierowców doznało dzisiaj upadku, a byli to: Andrea Iannone, Lukas Pesek, Jordi Carchano, Daniel Saez i Sascha Hommel.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
61 zapytań w 0,975 sek