Home / WMMP / Teamy z klasy 125 cc testują motocykle w Jerez

Teamy z klasy 125 cc testują motocykle w Jerez

Kilku zawodników Aprilii i KTM z klasy 125 cc wczoraj rozpoczęło testy w Jerez. Jest to część czasu poświęconego na testy, a teamy i zawodnicy mają na to dwa dni, w trakcie pobytu na hiszpańskim torze. Pierwszego dnia mogliśmy oglądać debiut Gabora TalmaKilku zawodników Aprilii i KTM z klasy 125 cc wczoraj rozpoczęło testy w Jerez. Jest to część czasu poświęconego na testy, a teamy i zawodnicy mają na to dwa dni, w trakcie pobytu na hiszpańskim torze. Pierwszego dnia mogliśmy oglądać debiut Gabora Talmacsi w nowym teamie, co było godne uwagi. Zawodnik ten jeździł dla Master MVA Aspar team. Kolejnym ciekawym zawodnikiem był Tomoyoshi Koyama, pierwszy zawodnik KTM.

Austriacki team, który w przyszłym roku zalegalizuje team Red Bull KTM Junior, dał szansę pojeździć Amerykanowi Steve’owi Bonsey’owi, który miałby wejść w wolne miejsce po Julianie Simonie. Ten młody kierowca nie miał szczęścia w trakcie pierwszych jazd na motocyklu w klasie 125 cc. Przeszedł wypadek włączając w to złamanie palca lewej ręki i kilka innych poważnych kontuzji.

Także nieoficjalnie potwierdzony jako kierowca teamu Repsol Honda na przyszły sezon 2007 roku, Bradley Smith prowadził testy razem z nowym teamem i osiągał całkiem niezłe wyniki, prawie tak dobre (na niektórych odcinkach toru) jak czasy wykręcane przez Talmacsi’ego i Hectora Faubela.

Testy w Jerez 125 cc (nieoficjalne czasy):
1. Gabor Talmacsi — Aspar Team 1’48.015
2. Hector Faubel — Aspar Team 1’48.064
3. Bradley Smith — Repsol Honda 1’48.312
4. Sandro Cortese — Elit Caffe Latte 1’49.660
5. Lorenzo Zanetti — Aprilia 1’50.138

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
107 zapytań w 4,616 sek