Home / WSBK / Aoyama najszybszy, Barbera i Locatelli zmienili teamy w Jerez

Aoyama najszybszy, Barbera i Locatelli zmienili teamy w Jerez

Hiroshi Aoyama był najszybszym kierowcą podczas wczorajszych testów debiutantów klasy 250cc, a jednocześnie poprzednich kierowców klasy 125cc w Jerez. Aoyama kierowca Red Bull KTM był jedynym, który przełamał granicę 1’44 na hiszpańskim torze.Hiroshi Aoyama był najszybszym kierowcą podczas wczorajszych testów debiutantów klasy 250cc, a jednocześnie poprzednich kierowców klasy 125cc w Jerez. Aoyama kierowca Red Bull KTM był jedynym, który przełamał granicę 1’44 na hiszpańskim torze.

Zadziwiająca zamiana nastąpiła w drużynach Team Toth i Aprilii. Obie zamieniły się zawodnikami. Hector Barbera miał swój debiut dla teamu Team Toth, z kolei Roberto Locatelli jeździł dla Aprilii (Gilera Team). To była nagła i nieoczekiwana zmiana długo utrzymywana w tajemnicy, zarówno przez zawodników jak i oba teamy. Obaj zawodnicy na testach w Jerez uczyli się nowych motocykli i współpracy z nowymi drużynami.

Mika Kallio i Alvaro Bautista, obecnie już w klasie 250cc, przechodzili w Jerez kolejne testy, jednocześnie pokazując zaskakującą pozytywną adaptację w nowych dla nich sytuacjach. Zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce wśród najszybszych zawodników na testach. Kallio był tylko niewiele wolniejszy od Barbery na torze w Jerez, z kolei Bautista ukończył testy tuż przed swoim kolegą z teamu Aspar Alexem de Angelisem.

Testy w Jerez 250 cc (nieoficjalne czasy):

1. Hiroshi Aoyama — Red Bull KTM 1’43.800
2. Hector Barbera — Team Toth 1’44.408
3. Mika Kallio — Red Bull KTM 1’44.409
4. Alvaro Bautista — Aspar Team 1’45.268
5. Alex de Angelis — Aspar Team 1’45.361
6. Roberto Locatelli — Gilera Team 1’46.027
7. Thomas Luthi — Elit Caffe Latte 1’46.409
8. Alvaro Molina — Aprilia 1’47.022

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
19 zapytań w 1,187 sek