Home / WSBK / Biaggi ogłasza konferencję prasową. Koniec kariery Włocha?

Biaggi ogłasza konferencję prasową. Koniec kariery Włocha?

Jak donoszą włoskie media, na 7. listopada w Vallelundze (tam urodził się Włoch) Max Biaggi zwołał konferencję prasową, na której najpewniej dojdzie do ogłoszenia decyzji, dotyczących przyszłego sezonu. Jako, że do tej pory nie osiągnął on porozumienia z Aprilią, można przypuszczać, że jedną z możliwości jest ogłoszenie końca bogatej w sukcesy kariery w wyścigach motocyklowych.

W World Superbike wciąż pozostaje bardzo wiele niewiadomych przed kolejnym sezonem – zawirowania dosięgnęły także zespół Althea Racing i markę Ducati. Na rynku bez kontraktu pozostaje Sylvain Guintoli i to właśnie Francuz jest kuszony przez bolońskiego producenta. Gdyby jednak okazało się, że zespół stworzony przez Ducati nie będzie mieć funduszy na wystawienie dwóch motocykli (numerem #1 na pewno jest Carlos Checa), wtedy „Guinters” może stać się obiektem zainteresowań Aprilii, gdyby pogłoski o końcu kariery Biaggiego stały się faktem.

Źródło: giornalemotori.newnotizie.it

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 10

  1. To byłaby duża strata dla Superbike’ów

  2. Cóż szkoda ale Kiedyś każdy zawodnik musi odejść aby narodziła się nowa gwiazda i stała się legendą… Ja stawiam na Chmielewskiego albo Szkopka :)… żartuje :) Myślę, że to będzie Loris Baz.

  3. bałem sie tego.
    15 lat z mojego zycia jestem jego fanem a nawet nie mam 30. :(

  4. szkoda by było, jest wstanie powalczyc znowu o tytuł w sezonie 2013

  5. Aprilka się obawia, 0,5 punktu doprowadziło ich do stanu przedzawałowego:D

  6. Jesli mialby odejsc to mysle ze to wlasciwy moment jak Troy niepokonany do konca i za to go szanuje wiec Max jest w szczycie formy i niech taki pozostanie w pamieci szacunek.

  7. już potwierdzone, konczy z wyscigami

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 0,723 sek