Home / Slider / Długa przerwa Eugene’a Laverty’ego

Długa przerwa Eugene’a Laverty’ego

Eugene Laverty opuści aż trzy kolejne rundy World Superbike. Irlandczyk celuje w powrót na rundę w Wielkiej Brytanii, na torze Donington Park. Przypomnijmy, że zawodnik Milwaukee Aprilia złamał miednicę, przewracając się podczas wyścigu w Tajlandii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Już na czwartym okrążeniu Laverty zderzył się z Jordim Torresem. Od razu trafił do szpitala w Bangkoku, gdzie zdiagnozowano u niego złamanie. Opuszczone rundy to Aragonia, Assen oraz Imola. Wyścigi na Donington Park odbywają się pod koniec maja.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Bardzo nijaki jest ten powrót Laverty’ego do WSBK. Wygląda na to, że obecna Aprilia to nie ten sam dominujący sprzęt co wtedy, gdy Laverty był na nim w czołówce. A właściwie to inni producenci zrobili dużo pracy, by było widać tą różnicę. Teraz jeszcze kontuzja. Szkoda, kibicuję temu zawodnikowi odkąd tylko pojawił się w WSS, potem w WSBK, MotoGP i znowu WSBK, ale dalej mam nadzieję, że przyjdą jeszcze dobre dla niego i Aprilii czasy.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
26 zapytań w 0,730 sek