Home / WSBK / Dwa motocykle w PATA Racing – Guintoli obok Zanettiego

Dwa motocykle w PATA Racing – Guintoli obok Zanettiego

Zespół PATA Racing rozwiał wszelkie wątpliwości ogłaszając, że dla Sylvaina Guintoliego (zwolnionego z Effenbert Liberty Ducati) zostanie wystawiony drugi motocykl 1098R. Francuz wystartuje na Silverstone wraz z Lorenzo Zanettim, etatowym zawodnikiem stajni PATA.

Wcześniej nie było jasne, czy Guintoli nie będzie jedynym zawodnikiem zespołu podczas brytyjskiej rundy, a Zanetti będzie musiał udać się na krótki urlop. Teraz jest pewne, że na Silverstone pojawią się obaj zawodnicy. Guintoli jest zadowolony, że po zaledwie jednej opuszczonej rundzie dostanie szansę ponownego startu w WSBK. Nie jest na razie jasne, czy jest to jednorazowy występ, czy też długoterminowa współpraca.

„Jestem przeszczęśliwy, bo nowe porozumienie pozwala mi patrzeć w przyszłość z nadzieją. Dziękuję zespołowi PATA za zainteresowanie moja osobą, dziękuję też Ducati i wszystkim sponsorom.” – powiedział Sylvain Guintoli, który ma w tym sezonie na koncie jedno zwycięstwo, odniesione na torze Assen.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
107 zapytań w 0,786 sek