Home / WSBK / Leon Camier sfrustrowany po upadku na Donington

Leon Camier sfrustrowany po upadku na Donington

camier

Leon Camier był bardzo niezadowolony po upadku w drugim wyścigu na torze Donington Park. Brytyjczyk tym samym stracił możliwość zdobycia kolejnych punktów do klasyfikacji generalnej mistrzostw.

Camier po dobrych treningach i niezłych kwalifikacjach liczył na znaczące wyniki w wyścigach. W pierwszym wypadł obiecująco i zajął 9. miejsce. W drugim nie było już tak dobrze. 28-letni Brytyjczyk upadł na trzecim okrążeniu i musiał zrezygnować z dalszej rywalizacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jestem bardzo sfrustrowany. To był mój pierwszy błąd w tym roku i czuję się z tym źle. Miałem dobry start i szybkie pierwsze okrążenia. Czułem, że mogłem utrzymać tępo Chaza (Daviesa) i powalczyć o dobry wynik. Zmniejszająca się ilość paliwa w baku pozwala na osiąganie coraz lepszych czasów okrążeń”

„Myślałem, że uzyskam dobry wynik i zbyt mocno naciskałem, żeby utrzymać tępo Chaza. Popełniłem mały błąd na wyjściu z szykany i upadłem. Jestem sfrustrowany bo liczyłem na dobry wynik. Walczyłem jednak z najlepszymi zawodnikami tego sezonu więc myślę, że w następnych wyścigach osiągniemy mocne tępo i uzyskamy dobre wyniki” – ocenił swój występ Leon Camier.

źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
103 zapytań w 1,132 sek