Home / WSBK / Leon Camier zastępowany na Magny-Cours

Leon Camier zastępowany na Magny-Cours

Vincent Philippe dołączy w ten weekend do zespołu Fixi Crescent Suzuki, zastępując kontuzjowanego Leona Camiera podczas wyścigów World Superbike we Francji. Phillip jest świeżo upieczonym mistrzem świata w długodystansowych wyścigach, gdzie jeździ w barwach Suzuki Endurance Racing Team. 

Magny-Cours to dla tego zawodnika świetnie znany obiekt. Camier wciąż nie wyleczył jeszcze kontuzji stopy, której nabawił się w Turcji – Brytyjczyk musiał spędzić pewien czas w szpitalu w Stambule, gdzie zajmowano się siedmioma złamaniami kości w prawej stopie. Teraz Camier jest już w swoim domu i wrócił do treningów, by przygotować się do finału sezonu World Superbike w Jerez.

AUTOR: sd

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOSP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
14 zapytań w 0,714 sek